טוען הופעות

« כל ההופעות

"מחווה לזמרות הסווינג הגדולות: בילי הולידיי, אלה פיצג'רלד, שרה ווהן – פסטיבל ניו אורלינס 2024" – הופעות ג'אז ובלוז בתל אביב-יפו

31 מאי @ 21:3023:30

אירוע חוזר אירוע חוזר (כל התאריכים)
לרכישת
כרטיסים
לקנות כרטיסים ל"מחווה לזמרות הסווינג הגדולות: בילי הולידיי, אלה פיצג'רלד, שרה ווהן – פסטיבל ניו אורלינס 2024" – הופעות ג'אז ובלוז בתל אביב-יפו
175₪ – 205₪
"מחווה לזמרות הסווינג הגדולות: בילי הולידיי, אלה פיצג'רלד, שרה ווהן – פסטיבל ניו אורלינס 2024" – הופעות ג'אז ובלוז בתל אביב-יפו

מתי ואיפה מתקיימת ההופעה מחווה לזמרות הסווינג הגדולות: בילי הולידיי, אלה פיצג'רלד, שרה ווהן – פסטיבל ניו אורלינס 2024 בתל אביב-יפו ב2024?

ההופעה מחווה לזמרות הסווינג הגדולות: בילי הולידיי, אלה פיצג'רלד, שרה ווהן – פסטיבל ניו אורלינס 2024 תתקיים בתאריך 31/05/2024 בשעה 21:30 במוזיאון תל-אביב לאמנות – אולם אסיא, מחיר כניסה התחלתי עומד על 175 ש"ח.
קטגוריה של האירוע: הופעות ג'אז ובלוז (עוד מופעים בקטגוריה – הופעות ג'אז ובלוז בישראל, הופעות בתל אביב-יפו)
 

כרטיסים והנחות של "מחווה לזמרות הסווינג הגדולות: בילי הולידיי, אלה פיצג'רלד, שרה ווהן – פסטיבל ניו אורלינס 2024" בתל אביב-יפו:

סיפורן של נשות הג'אז הוא סיפור של אהבה. סיפור של חיבור הקול האנושי לסיפורו של הג'אז. כל אחת וסיפור חייה שמתלווה לסגנון שירתה.

תאריך: 31/05/2024
כתובת: מוזיאון תל-אביב לאמנות – אולם אסיא (כל האירועים במוזיאון תל-אביב לאמנות – אולם אסיא)
תל אביב-יפו – שד' שאול המלך 27 (מופעים בתל אביב-יפו)
שעת התחלה: 21:30
מחיר התחלתי: 175 ש"ח
הזמנת כטיסים: הזמנת כרטיסים
כרגע, אנו לא מוצאים הנחות למופע מחווה לזמרות הסווינג הגדולות: בילי הולידיי, אלה פיצג'רלד, שרה ווהן – פסטיבל ניו אורלינס 2024. אנו נעדכן עם זה ישתנה.
הזמנת כרטיסים למחווה לזמרות הסווינג הגדולות: בילי הולידיי, אלה פיצג'רלד, שרה ווהן – פסטיבל ניו אורלינס 2024.

 

מחווה לזמרות הסווינג הגדולות: בילי הולידיי, אלה פיצג'רלד, שרה ווהן – פסטיבל ניו אורלינס 2024, פרטים נוספים:

יותר מכל, הג'אז מזוהה עם קולן של הזמרות הגדולות שהפכו את המוזיקה הזו לנצחית. אלה פיצג'רלד, בילי הולידיי ואחרות, היו נשים גדולות מהחיים, שביצועיהן לשירי האהבה היפים של אז עדיין נוגעים בלב ויישארו פה לנצח. הזמרת ניקול רושל יחד עם ששת חברי ההרכב של אלי פרמינגר, ייחדו את הערב הזה לשירים המוכרים והפחות מוכרים של הדיוות האגדיות.

סיפורן של נשות הג'אז הוא סיפור של אהבה. סיפור של חיבור הקול האנושי לסיפורו של הג'אז. כל אחת וסיפור חייה שמתלווה לסגנון שירתה. זמרות הג'אז היו נשים עוצמתיות אשר משחר התפתחות הס…
עוד פרטים וכרטיסים למופע: הזמנת כרטיסים ל "מחווה לזמרות הסווינג הגדולות: בילי הולידיי, אלה פיצג'רלד, שרה ווהן – פסטיבל ניו אורלינס 2024"


 
תמונות מהמופע:

קרדיט לתמונות בקישור

מקום

מוזיאון תל-אביב לאמנות – אולם אסיא
שדרות שאול המלך 27
תל אביב-יפו, מרכז
+ מפת גוגל