הופעות מוזיקה בישראל: "אנה ויסי ולהקתה"

קרדיט לתמונה בקישור

לרכישת
כרטיסים
כרטיסים לאנה ויסי ולהקתה

מחיר התחלתי 206 ש"ח.

"אנה ויסי ולהקתה" כל הפרטים: לוח הופעות, כרטיסים והנחות.

אם אתם בקטע של הופעות מוזיקה, אז ההופעה "אנה ויסי ולהקתה" היא הופעה שלא תצטערו שראיתם.
שירה  ביוונית
אנה ויסי היא אחת מהאומניות הגדולות והמשפיעות ביוון בסגנון הלאייקה המודרנית והמסורתית חוזרת להופעה בישראל מלווה ב-12 חברי להקתה הגדולה והססגונית. הזמרת שהחלה את דרכה כבר בגיל 12 ומחזיקה בקריירה של כמעט 50 שנה הינה כיום פזמונאית, שחקנית ומגישת טלוויזיה.
במהלך הקריירה המפוארת והבינלאומית שלה שיתפה ויסי פעולה עם זמרים ומלחינים גדולים אחרים ביוון כגון: חאריס אלקסיו יורגוס דאלארס יאניס פאריוס אנטוניס רמוס סאקיס רובס וניקוס קרוולס (מי שהיה בעלה והלחין לה את רוב להיטיה) ברבות השנים הפכו אלבומיה לזהב ופלטינה והיא זכתה בפרסי מוזיקה רבים ואף ייצגה את יוון וקפריסין מספר פעמים בתחרות הארוויזיון.

ויסי הפיקה להיטים רבים במהלך השנים כדוגמת Call me אשר קיבל תהודה בינלאומית גדולה בסוף שנות האלפיים וחלק משירייה אף תורגמו לעברית. ויסי שייכת בהחלט לפנתאון האמנים היווני עם דרוגה על ידי עיתון פורבס במקום הרביעי כדמות המשפיעה ביותר בעולם התרבות היווני.
הופעתה הדינמית (שעתיים) בישראל בסגנון הלאייקה המסורתי והמודרנית תאגד את כל להיטיה המפורסמים מכל שנות הקריירה שלה כמו Ta xronia tis epomonis Methismeni politiea Eleni Psexetelia To treno ועוד רבים ואהובים.
לצלילי הבוזוקי ינוגנו בלדות לצד שירי רוק קל ושירי ציפטטלי מקפיצים ומוכרים. אנה ויסי נחשבת לחיית במה אמיתית עם אנרגיות יחודיות בשילוב רגש רב וומובטחת לכולם חויה יוונית יחודית ושמחה בכיכובה של הגדולה מכולן.

קטגוריה של האירוע: הופעות מוזיקה (עוד מופעים בקטגוריה – הופעות מוזיקה בישראל)
פרטים נוספים וכרטיסים להופעה : הזמנת כרטיסים ל "אנה ויסי ולהקתה"

מתי ואיפה מתקיימת ההופעה אנה ויסי ולהקתה בישראל?

סבב ההופעות של "אנה ויסי ולהקתה" יתקיים ב17/05/2023 .

ההופעות יתקיימו בעיר אחת: תל אביב-יפו.

מחירי כרטיסים והנחות ל"אנה ויסי ולהקתה"

מחירים של הכרטיסים ל"אנה ויסי ולהקתה":
מחיר התחלתי 206 ש"ח.
המחיר המקסימלי 306 ש"ח.

שימו לב! למופע אנה ויסי ולהקתה קיימת הנחה על רכישת כרטיסים.
הזמנת כרטיסים לאנה ויסי ולהקתה בהנחה.

אנה ויסי חוזרת לישראל לאחר ההצלחה המסחררת של המופע הראשון שלה בארץ. אנה ויסי היא אחת מהאומניות הגדולות והמשפיעות ביוון בסגנון הלאייקה המודרנית ומגיעה שוב להופעת בישראל מלווה ב-14 חברי להקתה הגדולה והססגונית.

 

לוח הופעות של "אנה ויסי ולהקתה":

צפה בתפריט

הופעה Views Navigation

היום