טוען הופעות

« כל ההופעות

  • הופעה כבר עברה.

"The story of Van Gogh – ואן גוך – התערוכה החדשה!" – תערוכות בתל אביב-יפו

29 אפריל @ 10:0012:00

לרכישת
כרטיסים
לקנות כרטיסים ל"The story of Van Gogh – ואן גוך – התערוכה החדשה!" – תערוכות בתל אביב-יפו
139₪
"The story of Van Gogh – ואן גוך – התערוכה החדשה!" – תערוכות בתל אביב-יפו

מתי ואיפה מתקיימת ההופעה The story of Van Gogh – ואן גוך – התערוכה החדשה! בתל אביב-יפו ב2024?

ההופעה The story of Van Gogh – ואן גוך – התערוכה החדשה! תתקיים בתאריך 29/04/2024 בשעה 10:00:00 בגני התערוכה תל אביב – אקספו ביתן 2, מחיר כניסה התחלתי עומד על 139 ש"ח.
קטגוריה של האירוע: תערוכות (עוד מופעים בקטגוריה – תערוכות בישראל, הופעות בתל אביב-יפו)

The story of Van Gogh – ואן גוך – התערוכה החדשה!, כל הפרטים:

שעות פתיחת התערוכה:
ד, ה, שבת וחג – 17:30 – 10:00
ובימי ו' – 13:30 – 09:00
* ילד מגיל 3 חייב בכרטיס

התערוכה המדוברת ביותר בעולם מגיעה לישראל, יצירותיו של האומן Van Gogh – ואן גוך The story of Van Gogh התערוכה החדשה! למעלה מ-10 מליון מבקרים ביותר מחמישים ערים ברחבי העולם זכו לבקר בתערוכה הבינלאומית של Van Gogh ועכשיו גם בישראל! בישראל הוסיפו מיצג מרהיב של אומן visual arts 3D ישראלי בשם טומי כהן, בהשראת האמן Refik Anadol שעובד עם מוזיאון הMOMA הנחשב בניו יורק.

למרות העוצר של עולם התרבות על ישראל, תערוכה בולטת אחת מרימה את ראשה ומושקת בימים אלה בביתן 2 אקספו תל אביב. התערוכה הבין לאומית של האמן שכולנו אוהבים – ואן גוך, התערוכה מכילה 2000 מיצירותיו של האמן ותגיע בשלמותה למבנה שיתפרס על פני 1500 מטר ויעוצב במיוחד בביתן 2, אקספו תל אביב. הביקורות בעולם היללו את התערוכה והכתירו אותה בין החשובות, האיכותיות והמרגשות שהוצגו בסדר גודל של אמן כואן גוך.
 
"וותרו על התפיסה המסורתית של ביקורים במוזאון, סלקו את המחשבה של הליכה על קצות האצבעות לאורך גלריות אמנות דוממות כדי לבחון יצירות מופת ממרחק, שנו את הדרך בה אתם מתקשרים עם תוכן, עוררו את החושים שלכם, וקראו תיגר על התפיסה שלכם לגבי מה "תערוכה" יכולה להיות."  מתוך THE TIMES
  
התקופות השונות בחייו והסיפורים שמאחורי הציורים מקבלים בתערוכה מימד חדש ופורץ גבולות- ציורים שיוצאים מהמסגרת ומוצגים ב- °360 בין פינות וקירות, באמצעות הקרנה עוצרת נשימה שמעניקה פרספקטיבה חדשה.  הציורים של Van Gogh מצטרפים לסימפוניה של צלילים, אורות וצבעים המשולבים בתערוכה ומאפשרים חוויה רב-חושית ובלתי נשכחת של פעם בחיים.  יצירותיו ממשיכות להדהד ברחבי העולם כבר למעלה מ 160 שנה ולספר את סיפורו הבלתי יאמן של אדם מוכשר ודל אמצעים שגילה את יכולתו רק בגיל 30.
 
בנוסף בתערוכה יוצגו ארבע חללים שונים – חלל עם כ-40 רפליקות נאמנות למקור של הציורים הכי מוכרים ואהובים של ואן גוך, חלל המעורר לחיים את ציור 'חדר השינה' המפורסם שלו, חלל בו יוקרן הפרצוף המוכר של האמן ועליו הקרנה של הסטארי נייט המפורסם וחלל בו יוצג אגרטל גדול ועליו הקרנה של ציור החמניות המפורסם
 
בתערוכה יהיה ניתן למצוא את "בית חם" חלל שלם המוקדש כולו לאמנים ישראליים מהעוטף ומהדרום שפונו מבתיהם. את אותם היצירות המוצגות יהיה ניתן לרכוש בתערוכה וכלל ההכנסות יינתנו לאמנים בנוסף התערוכה תתרום חלק מהכנסותיה לשיקום ופיתוח גלריות והחזרת האומנות לדרום, האמנים המציגים את יצירותיהם במתחם הם: שחר אלפרין, דן פאפו, אורנה אוריין, דפנה יצחק, אורלי לוונדר טרלובסקי, אוסי גפן, מירי קושלוויץ, לימור צרפתי מקס, עינב הלפרין סנקר, שוש שגב אופק, דוד סנדוס, שירלי יוגב.
 
בכניסה לתערוכה יוצב מיצג שאחראי עליו האומן טומי כהן, אומן VA 3D בהשראת מיצג  שהוצג ב- MOMA בניו יורק, של האומן Refik Anadol , אחד האנשים הכי נחשבים בעולם הקדמה הטכנולוגית המשולבת עם אמנות היום בעולם.
 
עדכונים וכרטיסים למופע : הזמנת כרטיסים ל "The story of Van Gogh – ואן גוך – התערוכה החדשה!"


 

כרטיסים והנחות של "The story of Van Gogh – ואן גוך – התערוכה החדשה!" בתל אביב-יפו:

התערוכה המדוברת ביותר בעולם מגיעה לישראל! ביתן 2 אקספו תל אביב – החל מה-8.2.24 למעלה מ-10 מליון מבקרים ביותר מחמישים ערים ברחבי העולם זכו לבקר בתערוכה הבינלאומית של Van Gogh ועכשיו גם בישראל!

תאריך: 29/04/2024
כתובת: גני התערוכה תל אביב – אקספו ביתן 2 (כל האירועים בגני התערוכה תל אביב – אקספו ביתן 2)
תל אביב-יפו – שד' רוקח, כניסה דרך שער 7 (מופעים בתל אביב-יפו)
שעת התחלה: 10:00:00
מחיר התחלתי: 139 ש"ח
הזמנת כטיסים: הזמנת כרטיסים
כרגע, אנו לא מוצאים הנחות למופע The story of Van Gogh – ואן גוך – התערוכה החדשה!. אנו נעדכן עם זה ישתנה.
הזמנת כרטיסים לThe story of Van Gogh – ואן גוך – התערוכה החדשה!.

 
תמונות מהמופע:
"The story of Van Gogh – ואן גוך – התערוכה החדשה!" – תערוכות בתל אביב-יפו

קרדיט לתמונות בקישור